Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
316 postów 139 komentarzy

sentia potentia est

mms - Ekonomiczne zagadnienia Warszawy, Rzeczypospolitej Polskiej, Świata, IT, i nie tylko. "wielkie odkrycia nie zostały osiągniętę poprzez pracę w zespole - great discoveries are not achieved through teamwork - duis non fit per magnum inventorum"

Montana Góral vs Satus Quo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chris Spags: "Góral idzie do sądu za łowienie ryb 'bez zezwolenia' i oferuje największą samoobronę w historii prawa." Góral z stanu Montana w USA kwestionizuje Satus Quo v i d e o (08:24)

Nota: c.d. kwestionacji Satus Quo w stanie Montana w styczniu 2014 roku.

MTN News:Beth Saboe:Sala rozprawa była wypełniona we wtorek na przesłuchaniu Ernie Wayne Tertelgte, 52, z Manhattan, w stanie Montana, którzy twierdził, że jest niesłusznie oskarżony za próbę nakarmienia siebie samego - został aresztowany w poniedziałek i oskarżony o łowienie ryb bez licencji oraz za opór przy aresztowaniu. kbzk.com/news/packed-courtroom-for-manhattan-man-accused-of-fishing-without-a-license/

Dlaczego ta sprawa jest zamiszczona na forum NEon24? Dlatego że, w/g Brzezinskiego (2005) "ludzie obudzili się politycznie"  i że 'prawa', którymi status quo rozporząda populacją  nie są znane dla ogółu społeczeństwa.., tu uwaga dla antagonistów teorii spiskowych - bez prze-wagi poprawności politycznej teorie spiskowe nie miałyby zadnej wagi-bytu, ponieważ teorie spiskowe są wprost-nie-proporcjonalną odpowiedzią na disinformacjie chroniące status quo.

 

 

Wracając do sprawy Ernie Wayne Tertelgte vs Montan inna publikacja...

"William Wolf said, "It's we the people that run this and rule this country, not we the courts, not we the government, and if the people don't start standing up for themselves and for each other, we are going to continue being subjects of this government."

mms: -William Wolf (Wilk) powiedział: "To my, 'my-ludzie', którzy rozporządzają i rządzą tym krajem, a nie 'my--sądy', nie 'my-rząd', a jeśli ludzie nie rozpoczną wstawać za / dla siebie i dla wzajemmności, będziemy w dalszym ciągu przedmiotem takiego rządu." -

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY